Usługi szkoleniowe GastroHotel wykonuje zawsze z wielkim zaangażowaniem i dokładnością organizacyjną co bardzo pozytywnie wpływa na odbiór przez pracowników.


- Karczma Wiejska

 Zakres audytu z którego korzystaliśmy, to między innymi poprawność rozliczeń w programie Gastro Szef oraz ocena funkcjonowania działu gastronomia.

- Meta INTERNATIONAL Sp. z o.o.

 ...usługi świadczone realizowane są zawsze z należytą starannością, zgodnie z oczekiwaniami i na bardzo wysokim poziomie. Polecam skorzystać zarówno z audytów wewnętrznych jak i profesjonalnie prowadzonych szkoleń, które są bardzo dobrze odbierane przez pracowników...

- Hotel Olimpic

 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Cieszynie powierzyło realizację usług szkoleniowych...
Usługi, które świadczy firma są prowadzone na wysokim poziomie, z należytą starannością i profesjonalnie. Kompetentni o doskonale przygotowanie pracownicy, przekazują wiedzę w sposób odpowiednio dopasowany do poziomu wiedzy uczestników kursu.

- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Wszystkim zainteresowanym szkoleniem pracowników pragnę polecić szkołę Centrum Edukacji GastroHotel... Nasz obiekt skorzystał ze szkolenia 20 pracowników... a efekty szkolenia widoczne były w pierwszym dniu pracy.

-Sabala

 jak najbardziej polecamy firmę Centrum Edukacji GastroHotel jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

- Wiśniowy Sad

 

 


Najbliższe kursy

kelner I stopnia

10-12.03.2015

19-21.05.2015

kelner II stopnia

17-18.03.2015

Nasze Kursy

   Homereferencje
  • adriano.png
  • almira.png
  • btn_logo.png
  • karczma.png
  • karczma_wiejska.png
  • pcpr.png